Haki holownicze

W naszej ofercie znajdują się m.in. haki holownicze takich producentów jak: Westfalia, Steinhof, Auto-Hak,
Hak-Pol. Oferujemy haki stałe z kulą mocowaną na 2 śruby , demontowane półautomatyczne, automaty (kula wypinana na klik) i kule flanszowe na 2 lub 4 śruby. Poza tym oferujemy pełen wybór zestawów elektrycznych dedykowanych do danego modelu auta lub zestawów uniwersalnych z modułem lub bez. Zapewniamy również montaż haków.
W związku z duża różnorodnością haków i koniecznością dopasowania ich do odpowiedniego modelu samochodu w sprawie wyceny prosimy o kontakt z nami. Zadzwoń do nas lub napisz.
W wiadomości umieść takie informacje jak: marka i model samochodu, rok produkcji i rodzaj nadwozia tj. ilość drzwi, typ (sedan, kombi, hatchback, SUV, MPV).                                                                                                    

 Szanowni klienci !

1.istnieje możliwość odbioru samochodu od klienta przed wykonaniem usługi montażu haka holowniczego oraz odstawienie go do klienta po jej zakończeniu,                                                                                         
2.oferujemy klientom transport pod wskazany adres zamieszkania i powrotny do firmy po odbiór samochodu po zakończonej usłudze,                                                                                                                                   
3.w szczególnych przypadkach istnieje możliwość wypożyczenia auta zastępczego na czas trwania usługi montażu haka holowniczego.

haki holownicze - EMIX Wałbrzych

Haki holownicze

Zapraszamy do kontaktu

Kontakt z nami