Box do przewozu psa - zwierząt AnimalBox
  • Box do przewozu psa - zwierząt AnimalBox
  • Box do przewozu psa - zwierząt AnimalBox
  • Box do przewozu psa - zwierząt AnimalBox
  • Box do przewozu psa - zwierząt AnimalBox
  • Box do przewozu psa - zwierząt AnimalBox

Box do przewozu psa - zwierząt AnimalBox

3 499,00 zł
Brutto
Ilość
dostępne na zamówienie
0 recenzje

Animal Box 2 - 125x52x65cm - duży

AB2

Box do przewozu psa

Przedstawiamy wszystkim miłośnikom zwierząt, którzy dbają o swoje samochody, nowy transporter dla psów lub innych zwierząt, którego jesteśmy producentem. Dzięki temu rozwiązaniu Państwa samochód pozostanie czysty i pachnący. Box można zamontować na haku holowniczym "na klik" za pomocą bagażnika bazowego na hak BackCarrier firmy MFT, na przyczepie kempingowej lub przewieźć we wnętrzu samochodu.

Box wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Ocieplany, wodoodporny - dzięki czemu z łatwością można usunąć zanieczyszczenia w środku jak i na zewnątrz (wystarczy wypłukać karcherem, kratka ściekowa w podłodze). Z zewnątrz box wykończony jest aluminiową blachą lakierowaną oraz nierdzewnymi okuciami. Drzwi zewnętrzne oraz krata są zamykane na zamek. Krata dodatkowo zamykana jest na zasuwkę co zapewni podwójne bezpieczeństwo Państwa pupilowi. Można także podróżować z drzwiami uchylonymi na 20 stopni (jak widać na zdjęciach) co stanowi dodatkową rotację powietrza.

Po zdjęciu z platformy, box może pełnić również funkcję przenośnej klatki, kojca lub budy. Boczne uchwyty oraz kółka zamontowane pod spodem umożliwiają wygodne przemieszczanie boxa z miejsca na miejsce.

Zalety AnimalBox

1. Pomaga utrzymać czystość w samochodzie - przewożąc zwierzęta w boxie unikniesz odkurzania sierści, usuwania zabrudzeń oraz uszkodzeń tapicerki

2. Uniwersalny - świetny nie tylko jako transporter, ale także jako klatka/kojec do użytku domowego lub podczas wyjazdów/wakacji. Nadaje się do transportu psów, kotów i innych zwierząt

3. Prosty sposób utrzymania czystości - wodoodporna płyta oraz kratka ściekowa w podłodze umożliwia mycie

4. Praktyczny - dzięki podwójnemu zamknięciu (drzwiczki oraz kratka) możesz zostawić psa na parkingu podczas szybkich zakupów bez obawy, że się przegrzeje w gorące dni (wystarczy zamknąć tylko kratkę co zapewni odpowiednią wentylację)

5. Wielofunkcyjny – poza przewozem zwierząt, można w nim także przetransportować bagaże i inne przedmioty.

Wymiary: 125x52x65

Otwór drzwiowy o wymiarach: h=42cm, szerokość=38cm

Max waga psa: 40kg

Wyposażenie opcjonalne (za dodatkowe opłatą):

- oświetlenie wewnętrzne LED

- kamera bezprzewodowa z odbiornikiem

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Do zamontowania bagażnika niezbędna jest baza na hak BackCarrier.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: