NIEWIADÓW Jest 76 produktów.

NIEWIADÓW S.A. – jest krajowym liderem w produkcji przyczep samochodowych.

Bazując na ponad 40 letnim doświadczeniu tworzymy solidne produkty, które spokojnie wytrzymują trudy pracy nie tylko na polskich drogach. Sprzedajemy ich kilkanaście tysięcy rocznie. Nasze „niewiadówki” rozwiązują problemy z transportem w wielu dziedzinach życia poczynając od zastosowań w domu na działce czy małym biznesie poprzez uprawiane hobby na wypoczynku kończąc, zgodnie z hasłem „koń, lodówka albo łódka- transportuje Niewiadówka” W swojej ofercie posiadamy przyczepy bagażowe i ciężarowe o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5t.

Szeroka gama wyrobów i możliwości dostosowania parametrów przyczepy (wymiary, płynny zakres mas pozwalający dopasować produkt do możliwości każdego auta) oraz bogate wyposażenie dodatkowe pozwalające jeszcze w większym stopniu zwiększyć funkcjonalność produktu rozbudowując go o kolejne elementy, powoduje że nasze przyczepy są w stanie sprostać wymaganiom większości klientów. Dodatkowo nasza oferta obejmuje:

Przyczepy specjalistyczne:
- lawety samochodowe, przyczepy do przewozu lekkiego sprzętu budowlanego,
dla biznesu:
- oprócz gamy przyczep bagażowych i ciężarowych również furgony i przyczepy handlowe,
dla rekreacji i aktywnego wypoczynku:
- przyczepy do przewozu łodzi, kajaków, motocykli, quadów czyli tzw. czterokołowców, koni.
Jesteśmy również jedynym polskim producentem przyczep kempingowych oraz kamperów.

Kolejnym obszarem działalności "NIEWIADÓW" S.A. jest Narzędziownia, która od ponad 40 lat projektuje i wykonuje narzędzia oraz oprzyrządowanie dla odbiorców polskich i zagranicznych . Specjalizuje się w produkcji form wtryskowych, wykrojników.
i tłoczników. Posiada własne, dobrze wyposażone biuro konstrukcyjno-technologiczne, pracujące w oparciu o system CAD/CAM (w programach Pro-Engineer, Inventor, Alpha CAM, Edge CAM.
Nasze wyroby można spotkać w firmach zajmujących się produkcją części dla motoryzacji i przemysłu elektrotechnicznego, artykułów gospodarstwa domowego, sprzętu ogrodniczego, opakowań i wyrobów precyzyjnych i w budownictwie.

Swoje wieloletnie tradycje "NIEWIADÓW" S.A. kontynuuje również wytwarzając wysokiej jakości sprzęt gospodarstwa domowego. Spółka jest krajowym liderem w sprzedaży suszarki do owoców, grzybów i ziół. Oferujemy także inne wyroby, takie jak jedyne na rynku polskim hulajnogi dla dzieci oraz skrzynki na korespondencję czy zestaw klina samochodowego wykonane z tworzywa sztucznego.
Szeroka gama produktów "NIEWIADÓW" S.A. to także militaria.

  • Dla wojsk lądowych produkujemy ręczne granaty zaczepne, ręczne granaty dymne, ręczne granaty do stawiania zasłon aerodyspersyjnych i noże wojskowe.
  • Dla Wojsk lotniczych - imitatory celu powietrznego, lotnicze bomby odłamkowo - burzące, ćwiczebne bomby lotnicze, pociski rakietowe i naboje termiczne.
  • Dla wojsk pancernych - zestaw broni przeciwczołgowej, miny przeciwpancerne.
  • Dla górnictwa oraz firm prowadzących prace ziemne np. przy niwelacji terenu - środki strzałowe.

Dzięki doświadczonej, wykształconej i oddanej kadrze, firma cały czas rozwija swoje produkty, starając się w pełni zaspokoić potrzeby i oczekiwania rynku oraz klientów, zarówno krajowych jak i zagranicznych.